نتایج جستجو برای عبارت :

22* سرعت بخشیدن به کارها

رهبر انقلاب: در دعای مکارم الاخلاق این جمله هست «وَ استَعمِلنِی‏ بِمَا تَسأَلُنِی غَداً عَنهُ» که دعای بیستم #صحیفه_سجادیه است، دعای بسیار خوبی است و من توصیه میکنم دوستان بیشتر بخوانید این دعا را. فردا در قیامت یقه‌ی ما را میگیرند که چرا فلان کار را نکردی. 
️ بعضی از کارها را که نباید بکنیم، میکنیم، خب این را همه میدانیم. بعضی از کارها را باید بکنیم، توجه نمیکنیم، غفلت میکنیم، تنبلی میکنیم، ملاحظه‌ی این و آن را میکنیم، آن کارها را انجا
زن نباید همه کارها را انجام دهد:زمانی که مسئولیت پذیری یکی از زوجین بیشتر از دیگری باشد، طرف مقابل به وظایف خود عمل نمیکندمثلا وقتی مردی میبیند همسرش تمام کارها را انجام میدهد، کم کم از زیر بار مسئولیت شانه خالی کرده و سعی میکند تا جایی که امکانش هست تمام کارها را به همسر خود واگذار کند. بنابراین زن ها نباید همه کارها را به عهده بگیرند.✖وظایف یکدیگر را انجام ندهید :گاهی اوقات زن یا مرد همیشه، تمام وظایف یکدیگر را انجام میدهند چون فکر میکنند
با مرور زمان که سن بالا تر میره وقتی ادم خودش رو به آرزوهای نزدیک تر میبینه دیگه احسا پیری نمیکنه!
وقتی می بینه تلاشه ای بی نتیجه نبوده و راهی که انتخاب کرده در ست بوده بهش انگیزه می ده برای تلاش بیشتر و لذت بردن بیشتر از مسیر!
همیشه در زندگیم سعی کردم از تک تک کارهایی که دارم انجاممی دم لذت ببرم. اینکه بگم همیشه شاید واژه درستی نباشه زیرا خیلی وقت های بوده که خیلی خسته و درمانده شدم و از فرط بی حوصلگی به زمین و زمان فحش دادم!
اما چیزی که همیشه در
چنانچه شما مالک استخر هستید و می‌خواهید در هزینه قبوض خود صرفه‌جویی کنید، یکی از روش‌های انجام این کار، استفاده از پمپ‌های سرعت متغیر است. یک پمپ سرعت متغیر، این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که سرعت دورانی موتور پمپ خود را به حداقل مقدار موردنیاز برای گردش آب در استخر، کاهش دهید. استفاده از پمپ سرعت متغیر، می‌تواند تا ۹۰% موجب کاهش هزینه‌ انرژی شود. به کار انداختن پمپ سرعت متغیر در سرعت پایین‌تر، به معنی کاهش کیلووات یا انرژی مصرفی
من یکم workaholic هستم. معتاد به کار، بهم بگن برو این کار رو انجام بده، اون هدف ما هست، اون قضیه.. اون قضیه رو باید انجام بدیم.
حالا نشستم جاییکه همه کارها رو کردم. یه سری کارها داره از جلو میاد نزدیکم که خیلی مبهم و خیلی چالشیه که فقط اضطراب میاره و بس.
انگیزه؟ خیر.   امید؟ خیر.   اضطراب؟ بله.
برای انتخاب بهترین
هتل های تبریز باید ویژگی های یک هتل لوکس را در نظر بگیریم که عبارتند از :
روند انجام کارها،  کارها در هتل های لوکس به آسانی، با هوشمندی و با
احترام کامل انجام می شوند. برای مثال رزرو اتاق در هتل های لوکس به آسانی و بدون پیچدگی
انجام می شود.
سرعت انجام کار، چه کسی دوست دارد بعد از
یکی سفر طولانی در هنگام پذیرش در هتل در صف رسپشن منتظر باشد، یا در هنگام تحویل اتاق
برای خروج با صف طولانی مواجه شود. در هتل های لوکس این کارها با سرع
یکی از مهمترین موضوعات و دغدغه ها برای مدیران سایت ها افزایش سرعت سایت می باشد. در صورتی که شما یک وب سایت داشته باشید بی شک می دانید که سرعت بارگذاری صفحات سایت چه موضوع حساسی می باشد. بنابراین تمام سعی خود را می کنید تا بتوانید سرعت را تا حد ممکن افزایش دهید.
ادامه مطلب
ایمان داشته باشید
سوره ی مریم را که باز میکنی دنیایی سراسر از شگفتی میبینی...
از دعای حضرت زکریا برای درخواست فرزند در نهایت پیری و نازایی تا تولد بدون پدر حضرت عیسی و سخن گفتن در گهواره ی او و...  اما نکته ی جالب اینجاست   ---> قَالَ رَبُّکِ هُوَ عَلَیَّ هَیِّنٌ ۖ  <---
پرودگارت گفت ، این کارها نزد من بسیار آسان است... (سوره مریم آیه ۲۱)
یعنی خداوند شگفت انگیزترین کارها برای ما را، آسان ترین کارها برای خود میداند 
و جالب اینجاست این جمله را چند
اگر فکر می‌کنید که در مطالعه کردن و کتاب خواندن مشکل دارید ابتدا باید ریشه این مشکل را پیدا کنید
اصلی ترین مشکل که کتاب‌خوان‌ها با آن درگیر هستند سرعت مطالعه کم است
برای اینکه بدانید که ایا سرعت مطالعه شما مناسب است یا خیر باید تست سرعت تندخوانی را انجام دهید که نحوه تست را در این صفحه به طور کامل برای شما توضیح می‌دهیم
آیا می خواهید تست سرعت خود را بسنجید؟ روی لینک زیر کلیک کنید.
http://shahbabaee.com/speedreading/

چگونه می توانیم سرعت تایپ خود را افزایش دهیم؟ شاید شما هم دوست داشته باشید که سرعت تایپتان را افزایش دهید برای این کار می توانید با چند تکنیکی که از سایت تایپو آورده شده است سرعت تایپتان را افزایش دهید. ادامه این آموزش را در لینک زیر برایتان قرار داده ام.
ادامه مطلب
بسیاری از افراد می خواهند بدانند که چگونه کامپیوترهای ویندوز را سرعت بخشید. بسیاری از کارها وجود دارد که می توانید برای سریعتر کردن رایانه شخصی خود انجام دهید. من در حد امکان اطلاعاتی را برای کمک به شما در ساخت سریعتر رایانه شخصی خود ارائه خواهم کرد. ابتدا می خواهید برنامه های ناخواسته را …The post چگونه کامپیوتر خود را سرعت بخشید appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/3dv5Mnr
مشاهده مطلب در کانال
اگر گوشی اندرویدی شما برنامه ها را با سرعت پایینی باز می کند ،و سرعت
سویچ کردن بین برنامه ها کاهش پیدا کرده است.قطعا نیاز به خواندن این مقاله
دارید ،قبل از خرید یک گوشی جدید، با انجام چند کار ساده ،سرعت گوشی خود را بالا ببرید. ادامه مطلب
✅ کارها، از لحظه‌اى به حسنات و سیئات مى‌رسند، که...
استاد علی صفایی حائری:
⭕️چه بسا حرف‌هاى خوبى، که در جاى خود واقع نشده و خون‌ها ریخته است.
⭕️چه بسا کارهاى حقّى، که از راه درست و با هدف درست دنبال نشده است.
کارها، از لحظه‌اى به حسنات و سیئات مى‌رسند، که حسن و قبح آن‌ها را و روش‌ها را و شکل‌هاى‌شان را بسنجى.
و کارها از لحظه‌اى به صالحات بدل مى‌شوند، که انگیزه و جهت آن‌ها را هم در نظر بگیرى.
و گذشته از حسن و خوبى عمل و حسن و خوبى شکل و ر
تست سرعت تایپ
سلام
آیا دوست دارید بدونید چقدر سریع تایپ می کنید و سرعت تایپتون چقدر هست؟ یا دوست دارید بدونید در یک ساعت چند برگ a4 می تونید تایپ کنید و کلی آمارهای جالب دیگه؟ کافیه از طریق لینک زیر سرعت تایپتون رو تست کنید.
امروز قابلیت جدیدی به تایپو اضافه شده که از طریق اون می تونید سرعت و دقت تایپتون رو تست کنید و وارد رقابت تایپ بشین
برای تست سرعت تایپ کافیه به این لینک مراجعه کرده و تایپ فارسی یا انگلیسی رو تست کنید.

هم اکنون به لینک با
کاربر امروز بیش از هر زمان دیگری به سرعت نیاز دارد. اهمیت این موضوع آنجایی مشخص می شود که سرعت بارگذاری اطلاعات در سایت شما بیش از بقیه سایرین باشد. استفاده از ترفندهای خاص برای بالابردن سرعت بارگذاری کاری است که پیشنهاد می شود و شما می توانید از این راهکار در جهت افزایش بازدیدهای &#8230;
عمر مثل برق و باد داره می گذره.
سرعت رشد یک جنین گ، سرعت رشد یک نوزاد، به مراتب از سرعت رشد و کمال من بیشتر بوده، به چشم دیدم و به گوشت لمس کردم. 
علیرغم همه شهودات عمیق این سالها، حس می کنم ادب و عبرت و درس و نمره قبولی لازم رو از اتفاقات پشت سر بدست نیاوردم...
خدا کنه سنگی که سرم بهش می خوره بذای عبرت سنگ آخر نباشه و اصلا خدا کنه سنگ نباشه...
عمر مثل برق و باد داره می گذره.
سرعت رشد یک جنین گ، سرعت رشد یک نوزاد، به مراتب از سرعت رشد و کمال من بیشتر بوده، به چشم دیدم و به گوشت لمس کردم. 
علیرغم همه تجربیات عمیق این سالها، حس می کنم ادب و عبرت و درس و نمره قبولی لازم رو از اتفاقات پشت سر بدست نیاوردم...
خدا کنه سنگی که سرم بهش می خوره بذای عبرت سنگ آخر نباشه و اصلا خدا کنه سنگ نباشه...

بعد از شکست عشقی سراغ این کارها نروید

یکی از مهم‌ترین راه‌کارها برای فراموش کردن غم‌ها و پیدا کردن روحیه‌ای با نشاط، سرشلوغی است

هزاران بار برای هزاران نفر این اتفاق افتاده، که در میانه مسیری که به نیت ساختن آینده‌ای مشترک با کسی قدم برداشته‌اند، متوجه می‌شوند اختلافات و ناسازگاری‌هایی که باهم دارند آن‌قدر جزیی به نظر نمی‌رسد که بتوان از آن‌ها چشم‌پوشی کرد و تا آخر عمر با آن‌ها ساخت.
ادامه مطلب
یک روز که همراه مادرش برای خرید به فروشگاه رفته بود،چشمش به یک گردن بند مروارید بدلی افتاد که قیمتش ۱۰/۵ دلار بود، دلش بسیار آن گردن بند را می خواست. پس پیش مادرش رفت و از مادرش خواهش کرد که آن گردن بند را برایش بخرد. مادرش گفت : ” خوب! این گردن بند قشنگیه، اما قیمتش زیاده ، خوب چه کار می توانیم بکنیم! من این گردن بند را برات می خرم اما شرط داره، وقتی به خانه رسیدیم، یک لیست مرتب از کارها که می توانی انجام شان بدهی رو بهت می دم و با انجام آن کارها م
همانطور که میدانیم اسباب کشی ممکن است یکی از سخت ترین و طاقت فرسا
ترین کارها باشد. اما زمانی که بتونیم این کار و به درستی انجام بدهیم یکی
از ساده ترین و لذت بخش ترین کارها خواهد شد . پس به نکات زیر توجه کنید تا
بتونید یک اسباب کشی بی دردسر داشته باشید و با نکات مهم اسباب کشی آشنا
شوید.
ادامه مطلب
مقدمه: همانطور که می دانیم در اسلام بسیاری از کارها در کتاب خدا و به دست بزرگان منع یا حرام اعلام شده اند، در میان بسیاری از آن ها چه از نظر سلامت، چه از نظر سود برای خودمان، موثر و مفید خواهد بود. بنابراین بهترین گزینه فرمان برداری و اطاعت از آن هاست.
تنه انشاء:همیشه این ضرب المثل بوسیله ی بزرگان و پدر و مادر نقل و قول و گوش زد شده است اما ما همیشه یا گاهی، درک درست از این ضرب المثل ها نداشته و با پشت گوش گذاشتن از اجرا و اطاعت آن ها شانه خالی کرد
• یک نکته هم این است که تبیین را اساس کار بدانید. بنده می‌بینم گاهی اوقات یک جماعتی، یک افرادی، جوان‌های احتمالاً صالح و مؤمنی با یک کسی مخالفند یا با یک جلسه‌ای مخالفند، بنا می‌کنند هیاهو کردن و جنجال کردن و شعار دادن؛ بنده با این کارها موافق نیستم. این هیچ فایده‌ای ندارد؛ این را من از قدیم به کسانی که در این کارها بودند، همواره سفارش کرده‌ام. این‌که بروند در یک مجلسی، چون فلان‌کس سخنرانی می‌کند که شما مثلاً او را قبول ندارید -ممکن هم

به خاطر پاندمی ویروس کرونا (کووید-19)، مشکلات زیادی برای صاحبان کسب و کارهای مختلف، به وجود آمده است. بسیاری از کسب و کارها مجبور شده‌‌اند، برای بقا و حفظ موقعیت خود، تغییرات اساسی در روند کاری و ساختار خود ایجاد کنند. در طی این روزهای سخت، که جهان به حالت غیرقابل کنترل درآمده، برای صاحبان کسب و کارهای کوچک، تمرکز بر آنچه که می‌تواند تحت کنترل قرار گیرد
ادامه مطلب
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از روزیاتو : «بیل گیتس»، هم بنیانگذار مایکروسافت پس از سال ها به دبیرستانی که در آن تحصیل کرده بود بازگشت و به مناسبت 100 سالگی تاسیس آن، سخنانی در مورد محول کردن کارها به دیگران و تاثیر آن در موفقیت کسب و کارها ایراد کرد.
ادامه مطلب
سرعت شاتر
قسمت دوم
 حالا در یک مسابقه فوتبال، اگر با سرعت شاتر بالا عکاسی نکنید، تمامی حرکات بازیکنان به صورت تار بوده که ممکن است برای یک عکس خبری جذاب نباشد. اما زمانی که باز هم در یک مسابقه ورزشی، مثلا در مسابقه اتوموبیل‌رانی که در شب برگزار شده است، با سرعت شاتر پایین عکاسی کنید، ردی از نورهای خودروهای در حال حرکت را ثبت میکنید که به خوبی سرعت و حرکت را در خود جای داده اند. البته نیاز به گفتن نیست که در سرعت های شاتر بالا، نور کمتری وارد س
در دورانی زندگی می کنیم که همه
به طرف آسان شدن کارها و سرعت بخشیدن به کارها هستند. سریعترین ماشین،
سریعترین هواپیما، سریعترین کامپیوتر، سریعترین قطار و ...
در
این دنیای پرسرعت، چند مورد وجود دارد که نمی توان به آن ها سرعت بخشید.
یکی از این موارد موفقیت است. موفقیتی که بخواهد پایدار باشد و شما را برای
همیشه موفق نگه دارد یک شبه بدست نمی آید. در این دنیای پرسرعت همه به
دنبال موفقیت سریع هستیم ولی این امکان پذیر نیست. اگر موفقیتی هم با سرعت
بد
سلام 
من به دلیل چند شکست خیلی حیاتی که توی زندگیم خوردم، اراده م رو برای انجام کارها به طور کامل از دست دادم، یعنی کوچک ترین کارها رو هم نمیتونم انجام بدم و اصلا حوصله ندارم.
الان یک مسیری جلوی راهم قرار گرفته که به اراده ی خیلی زیادی نیاز دارم تا عملیش کنم، اما نمیدونم چطور توانایی ام رو زیاد کنم، مثلا در مقابل بی حوصلگی، افکار منفی و در مقابل گناهان کلا اراده خیلی ضعیفی دارم اگه میشه کمکم کنید.
ادامه مطلب
من کارهای جدیدی را که در محل کار امروز به من تخصیص داده می شود، از فردا شروع می کنم.
امروز را می گذارم برای تغییر برنامه ی زمان بندی کارهایی جاری (البته اینکه می گویم تغییر زمان بندی کارها نه اینکه برای همه کارهای یک زمان مشخص دقیق و وجود داشته باشد نه، یک چیزی در ذهن آدم هست که مثلا این کار را تا این موقع انجام می دهم، این کار را تا ان موقع، و با این تغییر خودبخود جا و مدت این کارها عوض می شود)
(ایده از روز ارجاع پروژه مدیریت عملکرد به من-11 دی 97)
گاهی اوقات، گناه کردن مثل پاشیده شدن آبه!در حالی که از کنار خیابون رد می شیم، یک ماشین با سرعت به چاله ی آبی می زنه...روزهای بـــارانی از کنــار چـاله چـوله ها رد نشیم!آب می پـاشه از سر تا نـوک پـامونو بایــد بشوریم؛همینه که میگن از کنار گنــاه رد نشو!درست مثل هوندایی با سرعت 120 رد میشه،و یهـــو می بینیم که همه ی زنــدگی مون رو بایــد بشوریم!
گاهی اوقات، گناه کردن مثل پاشیده شدن آبه!در حالی که از کنار خیابون رد می شیم، یک ماشین با سرعت به چاله ی آبی می زنه...روزهای بـــارانی از کنــار چـاله چـوله ها رد نشیم!آب می پـاشه از سر تا نـوک پـامونو بایــد بشوریم؛همینه که میگن از کنار گنــاه رد نشو!درست مثل هیـــوندایی با سرعت 120 رد میشه،و یهـــو می بینیم که همه ی زنــدگی مون رو بایــد بشوریم!
قالب Unbound با پنل مدیریت پیشرفته و 20 نسخه ی نمایشی صفحه اصلی دارای فروشگاه ووکامرس حرفه ای و طراحی 100 % ریسپانسیو که به صورت کاملا تخصصی فارسی شده است .  قالب وردپرس نامحدود با بیش از 150+ بلوک های قالب پیش طراحی شده قالب وردپرس چندمنظوره شرکتی نامحدود با ضمانت بازگشت وجه و خدمات پشتیبانی دائمی رایگان در وب سایت راستچین ارائه شده است .
قالب Unbound | قالب وردپرس نامحدود – ویژگی ها :100٪ کاملا پاسخگوسازگاری WooCommerceساخته شده با HTML5 و CSS3انیمیشن صاف CSS3کد خ
نمونه کار سئو | نمونه کارهای سئو سایت
نمونه کار سئو | نمونه کارهای سئو سایت - 5.0 out of 5 based on 2 votes
برخی از نمونه کار های سئو سایت کد ناب در این قسمت قرار داده شده است لازم به ذکر می باشد که نمونه کار های به دو بخش تقسیم می شود برخی از نمونه کارها برای افزایش بازدید وب سایت می باشد و برخی از نمونه کارهای دیگر برای یک یا چند کلمه کلیدی می باشد . شما در صورت صورتی که می خواهید در مورد نمونه کارها اطلاعات بیشتری پیدا کنید میتوانید با شماره های مندرج
سرعت شاتر
قسمت اول
یکی از زیباترین و خلاقانه ترین بخش در سه گانه نوردهی، تنظیم سرعت شاتر است. در این جاست که یک عکاس کنترل تمام عناصر یک عکس را بدست میگیرد. درواقع با تنظیم این پارامتر خلاقانه میتوانیم به تصاویری خارق العاده در هر لحظه و در هر عکس دست پیدا کنیم.به طور ساده تر، وقتی در نظر داریم تمامی عناصر یک عکس ثابت و یا به عبارتی فریز شده باشند از سرعت بالای شاتر استفاده میکنیم و زمانی که میخواهیم برخی عناصر در حال حرکت، این نوع از حرکت خو
اسپید فورس یا به فارسی نیروی سرعت یک نیروی کیهانی است که مسئول هل دادن فضا و زمان به جلو است. این نیرو وابسته به سرعت و حرکت می باشد. اسپید فورس را حتما از سریال علمی و تخیلی به نام فلش می شناسید که منبع قدرتی است که شخصیت اصلی آن بدست آورده است.
ادامه مطلب
داستان مربوط به تصمیم گیری در مورد اینکه در روز پنجشنبه قبل از سفر اول برای فیلم مدیریت سرمایه وقت بذارم که چند هفته ای است باز است یا برای پیدا کردن آدرس گلخانه در شمال و بررسی خاک برگ مناسب برای آوردن از شمال؟
به نظرم با یک سوال ساده ولی راهبردی می توان اولویت را تشخیص داد:
اگر به هر دلیلی وقت نشه گذاشت برای هیچ کدام شون، کدوم بیشتر اذیتت میکنه؟
خوب با این سوال مشخصه که جواب اولویت دادن به کارها و بررسی های قبل از مسافرته چراکه فرصت کمی برای
ادغام و تصاحب (Merge & Acquisition) از موضوعات با اهمیت و استراتژیک زمینه تامین مالی بشمار می‌رود. در ادامه به بررسی کلی اهمیت و آمار ادغام و اکتساب ، ویژگی شرکت‌های موفق در این زمینه می‌پردازیم.

دلایل گرایش به ادغام و اکتساب
از سال ۲۰۱۱ میلادی به بعد به دلیل افزایش فشارهای اقتصادی بر کسب و کارها و مشکلات شدید نقدینگی، مدیران و مالکان بنگاه‌های اقتصادی غالبا درگیر معاملات و پیشنهادات تحصیل و ادغام می‌شوند.برخی کسب و کارها به دنبال تامین مناب

«چی می‌خواستم بگم؟» و یا «داشتم چی‌کار می‌کردم؟» احتمالا سوالات آشنایی برایتان هستند. نداشتن تمرکز حواس مساله‌ای است که خیلی‌ها با آن دست به گریبانند. ناتوانی ما در تمرکز به دلیل خستگی، بی‌انگیزگی یا هر چیز دیگری که باشد، بهره‌وری و به دنبال آن شانس موفقیت را کاهش می‌دهد. لازم نیست مانند «جردن بلفورت» در «گرگ وال‌استریت» عمل کنید! راه‌های بهتری هم برای افزایش تمرکز حواس وجود دارد. در این مقاله می‌خواهیم تعدادی از توصیه‌های کارشن
به خاطر پاندمی ویروس کرونا (کووید-19)، مشکلات زیادی برای صاحبان کسب و کارهای مختلف، به وجود آمده است. بسیاری از کسب و کارها مجبور شده‌‌اند، برای بقا و حفظ موقعیت خود، تغییرات اساسی در روند کاری و ساختار خود ایجاد کنند. در طی این روزهای سخت، که جهان به حالت غیرقابل کنترل درآمده، برای صاحبان کسب و کارهای کوچک، تمرکز بر آنچه که می‌تواند تحت کنترل قرار گیرد
ادامه مطلب
به نام خدا
و درود بر محمد(ص) و خاندان مطهرش...
و به سرعت برق و باد، تعطیلات قبل نوروز و بعد نوروز تموم شد
و بسیاری از ماها در خواب به سر می بردیم، حالا بعضی ها، کاری کرده اند، دستشون طلا.
و ان شاالله سال۹۸ به شیرینی زیاد و تلخی کم، تموم بشه.
و در کل، من آرزوم براتون به عنوان عزیز دلتون اینه:
«سخت ترین کارها به جونتون بیفته و بتونین با تلاش و برنامه ریزی، شکستشون بدین و قهرمان زندگیتون بشین»
و آرزوتون برای من رو ذکر کنین.
و این که به مغزتون زیاد بها
گاهی وقت ها توفیق پیدا می کنم و توی نظافت منزل، کمک می کنم به خانواده. امشب همینطور درگیر کارها بودم دیدم چقدر حوصله م سر می ره، با این وجود که می گن مغز مردها همزمان بیشتر از یک کار رو نمی تونه انجام بده ولی انگار احساس می کردم یه چیزی کم دارم. حداقل کاری که از دستم بر اومد فرستادن صلوات همراه با انجام دادن کارها بود. خب حس و حال بهتری پیدا کردم بعد یاد انبار افتادم که همین تصمیم رو گاهی اوقات می گرفتم. به دقیقه نمی کشید که حین شمارش اجناس مغزم س
همانطور که در ابتدای این مطلب گفته شد؛ حسابداری به عنوان یکی از رشته‌های تحصیلی پرطرفدار به‌حساب می‌آید که سالانه تعداد زیادی از دانشجویان در این رشته فارغ التحصیل می‌شوند. در واقع رسیدگی به امور مالی و حسابداری در هر مکانی وجود دارد و این کار را باید به کسانی سپرد که در اصول حسابداری، خبره باشند. در گذشته این امور در ارگان‌های مختلف معمولاً به دست کسانی انجام می‌شد که امور مالی را به صورت تجربی آموخته و شاید هم خیلی بر آن تسلط نداشتند.
در نوشته‌های قبل افزایش سرعت با مم‌کشد  را شرح دادیم. در این نوشته با یکی دیگر از راه‌های افزایش سرعت پایگاه‌داده در لینوکس آشنا می‌شویم. بعضی از برنامه‌ها و سرویس‌ها بصورت متناوب و به کرات فایل‌ها و دایرکتوری‌ها را می‌خوانند  (مانند سرویس MYSQL و سایر برنامه‌های مدیریت پایگاه داده). با توجه به اینکه خواندن و … افزایش سرعت پایگاه‌داده با حذف خصوصیت atime
منبع : وبلاگ ایران سرور
روابط‌ عمومی یا PR (Public Relations) عمل حفظ و شکل‌دهی تصویر یک فرد یا یک سازمان به عموم است به گونه‌ای که دیدگاه مطلوب برای موجودیت مورد نظر ایجاد شود. به عبارت دیگر فعالیتی که برای کمک به سازمان و عموم آن مانند مشتریان، کارمندان، دولت، تامین کنندگان و غیره که به طور مستقیم و غیرمستقیم با یکدیگر به شکل متقابل ارتباط دارند، طراحی شده‌است. امروزه برای ارتقا و بقای هر کسب و کار، سازمان نیاز دارد تا از این ابزار پیشبرد به بهترین نحو استفاده کند. در ای
در این آموزش قصد داریم به شما چند راه حل برای افزایش سرعت گوشی های اندرویدی معرفی کنیم.اکثر مردم در ایران هنوز از گوشی های رده پایین و ارزان قیمت و قدیمی استفاده میکنند درست است که سیستم آنها اندروید است اما از سرعت کمتری نسبت به گوشی های جدید و پیشرفته برخوردار هستند.حتی ممکن است این کندی سرعت در برخی گوشی های رده بالا پس از نصب برنامه های سنگین رخ دهد که در ادامه با چند روش نسبت به افزایش سرعت گوشی های اندرویدی آشنا خواهیم شد با میبایل همرا
روزهای آخر سال‌م بی‌برنامه و خودانگیخته و پرهرج‌و‌مرج می‌گذرند. باید همین‌طور باشد. وضعیت ایده‌آل من برای اسفندماه، بی‌هدف و بدون وظیفه و چارچوب بودن است تا بشود در این احساس تعلیق شناور ماند. در این حالی که انگار وقت دارد تمام می‌شود، برای خیلی کارها دیگر دیر شده اما هنوز هم به نقطه‌ٔ شروع نرسیده‌ایم. کدام کارها در اولویت است؟ آن‌هایی که شب عیدی حالم را خوب می‌کند. دویدن و آشفتگی‌ش را دوست دارم به شرط آنکه گاهی کنار بایستم و تب و تا
قالب Unbound با پنل مدیریت پیشرفته و 20 نسخه ی نمایشی صفحه اصلی دارای فروشگاه ووکامرس حرفه ای و طراحی 100 % ریسپانسیو که به صورت کاملا تخصصی فارسی شده است .  قالب وردپرس نامحدود با بیش از 150+ بلوک های قالب پیش طراحی شده قالب وردپرس چندمنظوره شرکتی نامحدود با ضمانت بازگشت وجه و خدمات پشتیبانی دائمی رایگان در وب سایت راستچین ارائه شده است .
قالب Unbound | قالب وردپرس نامحدود – ویژگی ها :100٪ کاملا پاسخگوسازگاری WooCommerceساخته شده با HTML5 و CSS3انیمیشن صاف CSS3کد خ
سرعت سرور مجازی
سرعت یک سرور مجازی بستگی به عوامل زیادی دارد، برای مثال زمانی که توسط هاستینگ وب سایت شما تحویل داده می شود، سرور مجازی شما خام می باشد حالا اگر این سرور از لینوکس استفاده کند یا ویندوز سرعت آن بسته به میزان منابعی که مشغول می کند متغیر می باشد. یکی دیگر از عواملی که در سرعت سرور مجازی تاثیر زیادی دارد، میزان پردازشی است که شما از سرور لازم دارید.
  این افزونه که بهش  DPPP هم گفته میشه، یکی از افزونه های افزایش سرعت وردپرس هست که کاربرد بالایی داره. 

نحوه عملکرد این پلاگین نسبت به بقیه افزونه ها کمی متفاوته. چطور؟

وقتی که شما افزونه‌ای مثل پلاگین فرم ساز رو روی سایت نصب میکنین و به کمک اون چند فرم در صفحه درباره ما، تماس با ما و صفحات لندینگ پیج سایت میسازین، تصور میکنین که کدهای این افزونه صرفا توی همین صفحات وب سایت مورد استفاده قرار میگیرن، اما اینطور نیست! 

کدهای CSS و JS این پلاگ
مردم در زندگی خود برای هدفی زندگی میکنند و کم نیستند کسانی که بزای رسیدن به اهداف خود نهایت تلاش خود را میکنند.کم نیستند کسانی که با یک برنامه ریزی درست به اهداف خود رسیده اند.یکی از زمینه ها که انسان موفق کم نداشته بخش الکترونیک است.با ورود اینترنت به زندگی های ما،همه چیز تغییر کرد،سرعت انجام کارها بالا رفت و کیفیت زندگی ها افزایش یافت.در دنیای الکترونیک یا به قولی تجارت الکترونیک،جا برای پیشرفت زیاد است اما این پیشرفت یک نیاز کلی دارد.اید
بسیاری از افراد می خواهند بدانند که چگونه کامپیوترهای ویندوز را سرعت بخشید. بسیاری از کارها وجود دارد که می توانید برای سریعتر کردن رایانه شخصی خود انجام دهید. من در حد امکان اطلاعاتی را برای کمک به شما در ساخت سریعتر رایانه شخصی خود ارائه خواهم کرد.ابتدا می خواهید برنامه های ناخواسته را حذف کنید. گاهی اوقات رایانه شخصی شما با نرم افزاری بارگیری می شود که حتی از آن استفاده نمی کنید. با دنبال کردن سه مرحله ساده می توان این کار را حذف کرد.مرحله
سنسورهایی که برای تشخیص سرعت یک شی یا وسیله نقلیه استفاده می شوند ، به عنوان سنسور سرعت نامیده می شوند. سنسورهای مختلفی برای تشخیص سرعت وجود دارد مانند سنسورهای سرعت چرخ ، سرعت سنج ، LIDAR ( ترکیب رادار و نور لیزر) ، رادار سرعت زمین، رادار داپلر، شاخص سرعت هوا و غیره.

کاربرد سنسور سرعت
پروژه مبتنی بر میکروکنترلر PIC برای هماهنگ سازی سرعت موتورهای چندگانه در صنایع با استفاده از فناوری بی سیم یکی از کاربردهای روتین سنسور سرعت است. یکی از موتور
آنها که راه می افتند تازه به خطرها می رسند و آنها که شتاب بر می‌دارند، باید حتی لرزش ها را کنترل کنند؛
چون در سرعت های زیاد یک دهم ثانیه انحراف، سی هزار کیلومتر انحراف است
و این است که یک کبر، یک حرص، یک بخل و یک حسد و یک شتاب، شیطان و آدم و پسر آدم و یونس را از عظمت های زیاد به تبعید ها و زندان ها گرفتار نمود.
اما ما با این که جامع الشرایط هستیم و تمام اینها را با هم داریم، هنوز زندانی شکم ماهی ها نگشته ایم.
تفاوت در همان سرعت و شتاب است.
در سرع
افزایش سرعتافزایش سرعت از دیر باز همیشه مورد توجه بوده است. اهمیتی ندارد که تلفن همراه شما به روزترین موبایل نسل حاضر باشد. اهمیتی ندارد که وسیله نقلیه شخصی شما پرسرعت ترین خودرو دنیا لقب گیرد.
زمانی که بحث بهبود عملکرد دستگاه و افزایش سرعت پیش می آید همگان گوش هایشان را تیز می کنند! این ویژگی از ذات انسان نشأت می گیرد. کمال طلبی و سیری ناپذیری در سرشت انسان نهفته است.
این سرشت نه تنها عیب نیست بلکه وجود آن موجب پیشرفت مداوم تکنولوژی می باشد.
مرد میانسالی وارد فروشگاه اتومبیل شد. BMW آخرین مدلی را دیده و پسندیده بود؛ پس وجه را پرداخت و سوار بر اتومبیل تندروی خود شد و از فروشگاه بیرون آمد. 
قدری راند و از شتاب اتومبیل لذّت برد. وارد بزرگراه شد و قدری بر سرعت اتومبیل افزود. کروکی اتومبیل را پایین داد تا باد به صورتش بخورد و لذّت بیشتری ببرد. چند شاخ مو بر بالای سرش در تب و تاب بود و با حرکت باد به این سوی و آن سوی می‌رفت. پای را بر پدال گاز فشرد و اتومبیل گویی پرنده‌ای بود رها شده از قفس.
کارهای عادی هست که همیشه طوری انجام می دهیم که بار اول آموخته ایم و هیچ وقت به این فکر نمی کنیم که همین کارها را با استفاده از خلاقیتمان می توانیم چقدر ساده تر انجام دهیم. درست مانند هر چیز دیگری. کافیست به انجام کارها از زاویه ای دیگر نگاه کنیم.امروز می خواهم ترفندهای آشپزی را به شما آموزش دهم که با انجامشان می توانید زندگی را برای خود ساده تر کنید.
۱- چگونه سوپی که شور شده را نجات دهیم؟ 

ادامه مطلب
بدقول تر از ما یعنی نیست؟ گیر نده بابا راستش قبول دارم در بیشتر کارها کمی از برنامه زمان بندی شده عقب می افتم اما همش دست من نیست. مشتری هم در طول کار دایم نظراتش رو تغییر میده و همین کارها رو عقب میندازه. اگه قبول نکنی هم که نمیشه. بعضی وقتها خب راست میگه و کیفیت کار میره بالا. به نور مشتری بدقلق هم خوردم که رست منو کشیده و صاف کرده تا کار تموم شده. اونقدر دقیق و حساب شده که چاره ای جز پیچوندنش نداشتم چون حس کردم داره ازم سو استفاده میشه و کار زی
هواکش بین کانالی 10سانت VORTICE مدل CA

هواکش بین کانالی ورتیس مدل CA 100MD با ابعاد کانال ورودی و خروجی 10سانت و
هوادهی 340مترمکعب برساعت در دوربالا و 220مترمکعب برساعت در
دورپایین دارای صدای کم(43.2dBدوربالا، 32.2dB دورپایین) و عایق بندی جذب انرژی
صوتی می باشد.
هواکش 10سانت بین کانالی ورتیس دارای دو سرعت 1730-2450 با توان مصرفی
85W دردوربالا و 60W در دورپایین، تکفاز220V و با شدت
جریان 0.4A در دوربالاو 0.3A دردورپایین می باشد.
هواکش 10سانت بین کانالی ورتیس 
بسم الله الرّحمن الرّحیم
الحمد لله الرّبّ العالمین که چون مهلت هدیه عطا می فرمایید پس از هدیه عطا فرموده شدن وقت، فراغت از کارها، بلاها و ابتلاها، رهایی از رنجها دردها بلاها فشارها سختی ها بحران ها کارهای بغرنج و کارهای طاقت فرسا، بهره مندی از ایمنی امنیت سلامتی آرامش آسایش، در پناه حفاظت خدا بودن، بهره مندی از تسهیل در کارها و معافیت های بی کران، تا در راه خدمت به خوبی ها و استراحت صرف شود و دریغا که خیلی اوقات به هوس رانی و بندگی نفس صرف م
به‌یاد دارم که جمله معروف «مدیریت، هنر انجام کار از طریق دیگران است» یکی از موثرترین جملات در شکل‌گیری مفهوم مدیریت در ذهن من بود. این تاثیر به زمانی بر می‌گردد که من برای نخستین بار، در یک سازمان شبه‌دولتی مسئولیت یافتم. دیدگاه مطرح در این جمله به من کمک کرد به جذب مشارکت افراد برای انجام کارها، بیشتر روی خوش نشان بدهم و با ایدۀ «انجام همه کارها به دست و بازو و ذهن خویش» مبارزه کنم. همچنین، این رویکرد اهمیت #تخصص‌گرایی را گوشزد می‌کرد ای
به گیربکس حلزونی، گیربکس کاهنده نیز گفته می شود . این گونه گیربکس ها از چرخ دنده های حلزونی، شفت ها، یاتاقان ها و قاب های جعبه ای تشکیل شده اند .
 چرخ دنده ، شفت و یاتاقان توسط پوسته جعبه کنار هم نگه داشته می شوند. بنابراین ، محفظه گیربکس باید از سختی کافی برخوردار باشد. 
این گیربکس ها در طیف وسیعی از صنایع مورد استفاده قرار می گیرند. از این گونه گیربکس ها برای انجام فعالیت های سنگین استفاده می شود .
از گیربکس های حلزونی برای بدست آوردن کاهش سرع
آپشن های غیر فعال در 206 و قابل فعال شدن با دیاگ :1⃣آلارم سرعت، با قابلیت انتخاب سرعت مورد نظر به منظور هشدار2⃣روشن شدن خودکار فلاشر(جفت راهنما در اصطلاح) در زمان ترمز شدید3⃣روشن شدن نور بالا و نور پایین به صورت همزمان، در زمان استفاده از نوربالا دائم4⃣قفل شدن خودکار درب ها با افزایش سرعت به 10 کیلومتر در ساعت5⃣قفل شدن خودکار قفل درب ها در صورتی که بعد از باز کردن قفل مرکزی، به مدت 30 ثانیه هیچ یک از درب های خودرو باز نگردد.6⃣روشن شدن خودکار برف
معرفی سایت GTmetrix و افزایش سرعت سایت
در این مقاله شما آموزش سایت جی تی متریکس را بصورت کامل مطالعه خواهید کرد. معرفی سایت GTMetrix و کاربرد سایت GTMetrix در افزایش سرعت سایت را خواهیم گفت. در ادامه نیز به نحوه رفع خطای سایت GTMetrix اشاره می‌کنیم. زمانیکه در گوگل، سایت GTMetrix را جستجو می‌کنیم اغلب جستجوها مربوط به سایت GTMetrix چیست است. این یعنی خیلی از ما هنوز نمی‌دانیم که سایت GTMetrix چیست و کاربرد سایت GTMetrix در کجاست. به همین دلیل ما در تیم پشتیبانی و تولید محت
در این مقاله شما آموزش سایت جی تی متریکس را بصورت کامل مطالعه خواهید کرد. معرفی سایت GTMetrix و کاربرد سایت GTMetrix در افزایش سرعت سایت را خواهیم گفت. در ادامه نیز به نحوه رفع خطای سایت GTMetrix اشاره می‌کنیم. زمانیکه در گوگل، سایت GTMetrix را جستجو می‌کنیم اغلب جستجوها مربوط به سایت GTMetrix چیست است. این یعنی خیلی از ما هنوز نمی‌دانیم که سایت GTMetrix چیست و کاربرد سایت GTMetrix در کجاست. به همین دلیل ما در تیم پشتیبانی و تولید محت
قبلا گفتم که از روایت‌های غیر واقعی و هالیوودی شده واقعا بدم میاد. روایت‌هایی که روند ماجراها، سرعت تغییرات، هماهنگی آدم‌ها و مسائل، حالت چهره‌ها و حتی آب‌و‌هوا متغیرهایی هستند که بر اساس وهم‌‌ها، تصورات و توقعات هنرمند شکل گرفتند و نسبتی با دنیای واقعی و قوانینش ندارن.یکی از اون متغیرهای دائما تحت اجحاف، «معجزه» است. معجزه نه به معنای اصطلاح قرآنیش، به معنای اتفاق خوبی که سریع و کامل روی حالت و زندگیت تاثیر بذاره. به معنای اقدامی، م
هرگاه که پدال گاز را فشار می دهید، سرعت موتور کم می شود.
⬅️برای زیاد کردن سرعت باید خیلی کم پدال گاز را فشرد. قدرت کلی خودرو کم شده است.
این مشکل به مرور زمان بدتر میشود. مشکلات احتمالی عبارتند از:
✅فیلتر هوا ممکن است کثیف شده باشد.
✅فیلتر بنزین ممکن است که با گل گرفته باشد.
✅پمپ بنزین ممکن است که فرسوده باشد.

✅زمان بندی احتراق ممکن است اشتباه باشد.
✅آب ممکن است در بنزین مخلوط شده باشد.
✅مبدل کاتالیتیک ممکن است وصل شده باشد 
سنسوری است که سرعت خودرو را با استفاده از چرخدنده مستقر بر شافت خروجی گیربکس« و در برخی خودروها، خروجی دیفرانسیل » به پشت آمپر و ecuارسال می کند.خودروهای خیلی جدید این سنسور را ندارند بلکه ecu این اطلاعات را با در نظر گرفتن میانگین سرعت چرخها که از سنسور سرعت چرخها که برای سیستم ترمز ABS لحاظ شده دریافت می کند.علایم خرابی:1.از کار افتادن نشانگر کیلومتر در پشت آمپر2.شلاقه زدن عقربه کیلومتر3. خاموش شدن خودرو در دست اندازها و گاها پشت چراغ قرمز و در ک
اهمیت سرعت سایت در سئو
چند سال پیش گوگل سرعت لود سایت و مطالب سایت
را جزوه  یکی از فاکتور های رنک دهی به سایت ها اعلام کرد
گوگل به نقل از خودش در تلاشه که بهترین تجبه جستجو رو برای کاربران فراهم کنه
و سرعت بارگذاری مناسب و قابل قبول یکی از اون نکاته که باید در سئو رعایت بشه
بازدید ناموفق
گاها اتفاق میفته وقتی از سایتی بازدید میکنید
زمان ورود به سایت اونقدر طول میکشه که کلا اون سایت رو میبندید
پس سرعت سایت واقعا میتونه به ترافیک سایت ما لطمه وا
کلید های میانبر در فتوشاپ: آپدیت 2019
کار با فتوشاپ می تواند بسیار وقتگیر شود اما همیشه راهی برای بهینه کردن کارها وجود دارد. یکی از بهترین روش ها برای اینکه کارایی و سرعت خود را در فتوشاپ افزایش دهید استفاده از کلیدهای میانبر فتوشاپ است. در اینجا لیستی از مهمترین کلیدهای میانبر در فتوشاپ را که هر کاربر حرفه ای باید بلد باشد به شما معرفی می کنم:
ادامه مطلب
چند روزه ماشین خراب شده. همه کارهای اداری و بیرونی مون هم برای این چند روز هست. خیلی کارها بهم ریخته و منم بهم ریختم. دلم می خواست تا اومدن همتا یسری کارها رو بکنم که نشد . پسرم هم امروز رفت آزمون  سنجش رو داد برای جهشی خوندن. یکی دو روز پیش هم رفتیم دادگاه  برای رضایت تعدد زوجات . حاج آقا می گفت چرا راضی  شدی‌ . گفتم خودم پیشنهاد دادم . بدین علت و ... خیلی خوشحال شد و تعجب کرد و به شوهرم گفت  مومن واقعی به این می گن و آفرین قدر خانمت رو بدون و من اگر
افزایش سرعت ویندوز ۱۰ با غیر فعال کردن حالت شفافیت
با روی کار آمدن ویندوز ۱۰ تمامی کاربران به دنبال بهینه کردن این ویندوز و افزایش سرعت آن هستند. گزینه های زیادی در ویندوز ۱۰ وجود دارد که در زیر به مهمترین گزینه های بالا رفتن ویندوز ۱۰ اشاره می کنیم :
نوار وظیفه یا Task bar در ویندوز ۱۰ به طور پیش‌فرض یا default در حالت شفاف قرار دارد که می تواند باعث کندی سرعت ویندوز شما شود. برای افزایس سرعت windows 10 شما باید این حالت شفافیت را غیر فعال نمایید برای شر
بسم الله الرحمن الرحیم
(شهید مهدی باکری)
یکی از همرزمان و سربازان شهید باکری می گفت:
دستور بود هیچکس بالای ٨۰ کیلومتر سرعت، حق رانندگی ندارد.
یک شب داشتم می آمدم کنار جاده یک نفر دست بلند کرد. نگه داشتم
و سوارش کردم. همین که سوار شد گاز دادم و رفتم. من با سرعت بالا
حرکت می کردم و با او گرم صحبت  شده بودم.
ادامه مطلب
قطعا شما هم بعنوان یه استفاده کننده از ویندوز تا اکنون حداقل یکبار از Windows Media Player استفاده کرده اید.
ممکن است به هر دلیل بخوهید سرعت پخش ویدئو خودتان را تغییر دهید و سرعت را افزایش و یا کاهش بدین. اگر میخواهین این ترفندو در عرض چند دقیقه یاد بگیری با ما همراه باشید.

چطوری سرعت پخش فیلم در  Windows Media Player را تغییر بدم؟
برای تغییر سرعت پخش ویدئو در مدیا پلیر ویندوز، پی از پخش فیلم مورد نظر خود بر روی صفحه مدیا پلیر راست کلید کنید و از منوی باز شده گ
برای زنان کمبود اعتماد به نفس بر اساس نگرانی ها و به تعویق انداختن کارها ساخته شده است. زنانی که تمایل دارند به جای عمل کردن ، بیش از حد تجزیه و تحلیل کنند معمولاً :
در موقعیت های جدید احساس راحتی ندارند.
زمانی که اتفاق ها بر اساس برنامه ریزی پیش نمی رود، آرامش خود را از دست می دهند.
بیشتر فرصت هایی که برای شان به دست می آید؛ از دست می دهند.
برای خانم ها؛ اعتماد به نفس توانایی انجام کارهای زیر است:
مواجه شدن با چالش های جدید با خوش بینی
این که بتو
10 نکته طلایی در مورد سئو محتوا

سئو محتوا و مطالب پیرامون آن، بسیار تخصصی و در عین حال برای یادگیری بسیار ساده هستند. در این مطلب بطور کامل 10 نکته طلایی در مورد سئو محتوا و سئو on page را بررسی میکنیم.

سرعت سایت را جدی بگیرید.
یکی از مهم ترین معیار های گوگل برای رتبه دهی به سایت های داخل اینترنت، سرعت آنهاست. به دلیل اینکه سرعت سایت مهم ترین فاکتور برای علاقه فرد به مشاهده مطالب سایت شماست. سعی کنید سرعت و حجم سایت خود رو بین 500 کیلوبایت تا 1 مگاب
راستی یه سوال؟
اگر یه روز متوجه بشی منزل جدیدی که اجاره کردی دیوار به دیوار منزل استادتونه  چه میکنی؟
تازه استادت هم یه آدم معمولی نیست یه متخصص ویژه درهمه امور!
شاید میگی خوب خیلی کارها
من نمیگم تاخودت بیشتر فکرکنی
اما شک ندارم که یکی از آن خیلی کارها اینه که میگی خوب هروقت سوال داشته باشه میرم ازش میپرسم .
خوب حالا این استادت که متخصصه همه چیزهست فکرمیکنی چندتا سوال ازش داشته باشی ...
تازه تو دراین خانه جدید مستاجری ودیر یازود باید ازاینج
Merck از بسترهای متعدد حشرات عاری از Rhabdovirus برای واکسن های ویروسی و گسترش ژن درمانی به کار گیری می کندپلت فرم بدون مجوز , rhabdovirus دارای مجوز اختصاصی , قابلیت پردازش بیولوژیکی تولیدی را مهیا می کندمرک همچنان به سرمایه گذاری در تکنولوژی ها برای سرعت بخشیدن و پیشرفت در بسط درمان های نوظهور ادامه می‌دهد10 اکتبر 2018Merck برای ارائه خط سلول حشرات Sf - 9 با GlycoBac LLC همکاری می کند . توسعه GlycoBac از یک خط سلولی اثبات شده منفی ( rhabdovirus ) ( RVN ) منفی را کار کشته بوجود می‌
◀بوگاتی سوپر اسپرت شیرون با سرعت ۴۹۰ کیلومتر در ساعت به عنوان پر سرعت ترین خودروی سواری روی زمین شناخته شد.خودروهای بوگاتی بصورت کاملا دست ساز تولید و عرضه می شوند. بوگاتی معمولا همیشه در سرعت رکورددار هست.بوگاتی حتی جز گرانترین خودروهای جهان هست.
دستگاه کپی شارپ مدل SHARP AR-X311N
Sharp AR-X311N Photocopier

معرفی کلی

دستگاه کپی شارپ مدل X311N
برای مصارف اداری و انتشارات است. این دستگاه قابلیت چاپ در سایز A3 دارد .
سرعت دستگاه‌های فتوکپی اهمیت زیادی دارد و به‌منظور پیشبرد سریع کارها ، دستگاه کپی مدل X311N سرعت چاپی برابر با ۳۱ برگ در دقیقه دارد. ظرفیت سینی این دستگاه، درمجموع ۱۱۰۰ برگ است و افزایش آن تا ۲۱۰۰ برگ امکان‌پذیر است .
ادامه مطلب
چند افزونه کاهش حجم تصاویر و افزایش سرعت وردپرس
با توجه بر این که سرعت سایت یکی از فاکتور های نسبتا مهم در سئو و بهینه سازی سایت میباشد امروز تصمیم بر آن گرفتیم تا در این مطلب در مورد کاهش حجم تصاویر که یکی از عوامل مهم در کاهش سرعت میباشد, صحبت کنیم و چند افزونه وردپرس در جهت کاهش حجم تصاویر در اختیار شما کاربران سئو وب سایت قرار دهیم.
در مورد اینکه این که یکی از فاکتور های نسبنا مهم در گوگل سرعت سایت است هیچ شکی وجود ندارد و تصاویر نقش مهمی د
میگن زندگی سرعت گرفته و مردم مدام در حال تلاش و رفتن هستن.چند وقتی بود داشتم بهش فکر میکردم طوری که سعی کردم سرعتم رو کم کنم.البته من کلا سرعتم کمه در مقایسه با بقیه.سرعت زندگی رابطه مستقیمی با آرامش داره به نظرم.سرعتم که کم شد،اروم تر شدم و تونستم بهتر ماجراها رو ببینم و به خودم کمی مسلط‌تر بشم.این وسط به دوست و رفیق قدیمی‌م سر زدم یعنی سینما و در کنارش سریال که منو یاد بچگیم میندازه،زمانی که برای ماجراجویی داستان میخوندم.
حرف دیگه‌ای نیست.
بعضی وقت ها برای عکاسی از موضوع های متحرک نظیر مسابفات ورزشی یا صحنه هایی از رویدادها در طبیعت برای فریز کردن اشیا یا چیز های متحرک از شیوه ی عکاسی با سرعت زیاد استفاده می شود.
در این روش سرعت شاتر یا زمان نوردهی به چند هزارم ثانیه می رسد و ما می توانیم لحظه های ماندگاری را ثبت کنیم.این صحنه ها نیز با این شیوه ثبت شده اند.
ادامه مطلب
سئو و سرعت سایت
چند سال پیش گوگل سرعت لود سایت و مطالب سایت
را جزوه  یکی از فاکتور های رنک دهی به سایت ها اعلام کرد
گوگل به نقل از خودش در تلاشه که بهترین تجبه جستجو رو برای کاربران فراهم کنه
و سرعت بارگذاری مناسب و قابل قبول یکی از اون نکاته
بازدید ناموفق
گاها اتفاق میفته وقتی از سایتی بازدید میکنید
زمان ورود به سایت اونقدر طول میکشه که کلا اون سایت رو میبندید
پس سرعت سایت واقعا میتونه به ترافیک سایت ما لطمه وارد کنه
و مهم تر از اون گوگل سایت
کند شدن سرعت اینترنت امری طبیعی است و چند دلیل میتواند موجب این امر شود.این کندی میتواند از اپراتور شبکه باشد یا مشکل از گوشی شما باشد و یا تنظیمات اینترنتتان صحیح نباشند و یا منطقه ای که در آن حضور دارید از اینترنت های نسل 3 و 4 پشتیبانی نمیکند.همه ی اینها میتواند باعث کندی سرعت اینترنت شود.امروز در میبایل به روش های افزایش سرعت اینترنت خواهیم پرداخت با ما همراه باشید تا به توضیح این مشکل بپردازیم.
ادامه مطلب
بیرون رفتن دیروز با دوستهام روحیه امو عوض کرد واقعا. اما خب باز به یاد اوردم که چقدر کار نکرده و عقب افتاده دارم و چه کارها که باید با برنامه ریزی انجام بدیم. و من هنوز خیلی عقبم بایدهم درس بخونم هم در کنارش به باقی کارها برسم میترسم نتونم هم اینورو داشته باشم هم اونورو :( به نظر سخت میاد برام اما چیکار میشه کرد انگار کل زندگی یه ریسک باشه. و ادم باید انتخاب کنه. مدام و مدام. هرچند که بیشتر تمرکزمو میخوام بذارم رو درس خوندن. هنوز نتونستم اونجوری
1️⃣ تصور غلط بسیاری از دانش آموزان این است که برای یادگیری بهتر و دقیق تر و کسب نمرات خوب در امتحانات مطالب را باید با سرعت خیلی کم مطالعه کرد. این مسئله که یادگیری مطلوب نیازمند تمرکز است، غیر قابل انکار است اما اگر سرعت مطالعه شما کمتر از سرعت مطلوب باشد، تمرکز شما کاهش پیدا کند. 
2️⃣  برای اینکه بتوانید دروس را با کیفیت مطلوب یاد بگیرید، باید با سرعت مطلوب مطالعه نمایید. این سرعت در افراد مختلف متفاوت است.بنابراین باید سرعت مطالعه خود را
حدود یکماهی هست مهمان ناخوانده ای وارد کشورمون شده
باعث شد مدرسه ها و دانشگاهها و بعدش مراکز و کلاسها و تفریح ها و پاساژها و ... یک به یک تعطیل بشن...
خیلی از کسب و کارها خوابید
خیلی از خریدها انجام نشد
مسافرت ها کنسل شد
جنسها تو انبار موند
بازار کساد شد
حوصله خیلیا سر رفت
قرنطینه رو نتونستن تحمل کنند
و ....
اما برعکس خیلیا هم این تعطیلی براشون فرصت بود برای خیلی از کارها
مطالعه، فیلم دیدن، انجام کارای هنری، در کنار خانواده بودن و....
و.....
خدا رو شک
کمد و لباس های پراکنده در اتاق را مرتب و به هشت تا از گلدان ها رسیدگی کردم. باورم نمیشود که همین مختصر کار ، ۶ساعت طول کشیده! سرگیجه دارم و فقط خدا میداند با هر سر گیجه من چه قدر میترسم که مبادا از حال بروم! با سرگیجه ای شدید و تیغ کاکتوس ها توی دست رفتم روی میز و پرده ام را زدم. از نمیدانم کی که مامان شسته بودتش اتاقم پرده نداشت!
حالا علاوه بر مرتب کردن گل و خاک کف اتاق، باید قفسه های کتاب و جینگیل جات را مرتب کنم. دو قفسه زیر استند گلدان ها _ که عمل
همانطور که می دانید،اقتصاد توسعه دانشی است که اقتصادی ترین و مناسب ترین راهبرد توسعه را به متولیان کشور و دولت مردان آن ،به شرح زیر،پیشنهاد می کند.

1- دانستن این که چه کارهایی باید انجام شود(شناسایی و اولویت بندی کارهایی که باید از طرف دولت مرکزی صورت پذیرد).

2- انتخاب زمان مناسب برای انجام کارهای شناسایی شده.

3- توالی درست کارها(رعایت تقدم و تاخر کارها به دلایل منطقی).

4- چگونگی انجام کارها(کارها به چه نحوی و چگونه انجام شوند که ضمن همپوش
روش‌های ارزان برای افزایش فروش
پشت هر کسب‌و‌کار موفق یک شخص با اراده وجود دارد که کارها و تصمیماتش کسب‌و‌کار را به اینجا رسانده است! شما می‌توانید آن شخص باشید!
کار اصلی مدیر کسب نتایج بزرگ از طریق کارکنان است. با این تعریف بسیاری از مدیران در واقع مدیر نیستند. آن‌ها شاید صاحب کسب‌و‌کار باشند ولی یک فرد همه‌کاره و همه‌فن‌حریف هستند و به جای آنکه به کمک تیم نتایج ارزشمندی کسب کنند، خودشان اغلب کارها را انجام می‌دهند.
ما دوره‌ای طراحی
همه ی ما می دونیم بی برنامگی عامل اصلی خیلی از شکست های ماست حتماً این جمله رو شنیدید که میگن "" اگه شما هدفی نداشته باشید ، بخشی از هدف فرد دیگر هستید"" پس شروع کنید مشخص کنید چی می خواهید و به کجا می خواهید برسید باور شما آینده ی شما رو شکل خواهد داد به شرط آنکه فراموشش نکنید.
به شخصه از وقتی که تمام کارها و برنامه های خودم رو می نویسم احساس بهتر و نظم فوق العاده ای نسبت به زندگی دارم .
به شما سایت To do list  رو پیشنهاد میکنم حتما امتحانش کنید 
این س
در
تصادف عصر چهارشنبه (۲۹ خرداد) در روستای زاغه همدان راننده خوردوی کشنده ماک با سرعت از
کوچه‌های این روستا در حرکت بود که با یک پسر بچه ۱۲ ساله که مشغول
بازی با دوستانش بود برخورد کرد.
پسر بچه در دم فوت کرد و علت این تصادف بی توجهی راننده خودرو و سرعت غیر مجاز بود.
سرهنگ عزیزی رییس پلیس راه استان همدان با اعلام این خبر گفت: از ابتدای امسال در این روستا ۲ مورد تصادف منجر به فوت و ۴ مورد تصادف جرحی داشته ایم که در همه آن‌ها رعایت نکردن سرعت مجا
⚡️نکاتی برای مطالعه صحیح  و اثر بخش⚡️

1⃣.هنگام درس خواندن کاغذ و خودکاری کنار دست خود بگذارید و فکرهایی که به ذهنتان می‌رسد و مزاحم درس خواندن می‌شود یادداشت کنید. با این کار دیگر نگران فراموش کردن کارها و ایده‌ها نیستید و به خودتان یادآوری می‌کنید. درست است که این کارها به اندازه‌ای مهم هستند که آن‌ها را یادداشت کنید و بعداً برای‌شان کاری انجام بدهید اما آن‌قدر مهم نیستند که به خاطرشان درس خواندن را متوقف کنید.
2⃣.خوب است گاهی فکره
تغییر در کسب و کارها.
 هرانقلابی در تغییر کسب و کارها، نقش اساسی دارد. کسب و کارها نیز بر هر انقلابی تاثیر دارند. این عمل و عکس العمل متقابل، وقتی به نتیجه مطلوب می رسد که: ارزش جدیدی در حال ایجاد شدن باشد. هنگامی که مردم دنیا از قاچاق و گانگستر بازی خسته شده بودند، انقلاب اخلاقی و فرهنگی در ایران رخ داد، که همه آن کارهای قبلی را حرام دانسته و: از دور خارج کرد. بنابر این افرادی وابسته به آن مشاغل، زیر چرخ انقلاب له شدند، و آنهاییکه به دنبال تغیی
پکیج کامل توانگرشو
حتما تا کنون انسان های موفق زیادی را دیده اید که با وجود موفقیت اما حال خوبی ندارند ، در این دوره دو جلسه ای دکتر شیری در مورد اینکه چگونه فکر های خوبمان را عملی کنیم و به موفقیت برسیم در حالی که حال خوب هم داشته باشیم ، صحبت میکند ، این دوره مقدمه ای بر دوره جامع توانگری است و در آن با مفهوم توانگری آشنا خواهید شد.
جمع بندى سال قبل به قصد ورود درست به سال بعدکدام کارها را در سال بعد باید دیگر انجام ندهم؟کدام کارها را در سال ب
زمان دارایی ارزشمندی است اما برای مدیریت زمان باید به این نکته توجه کرد که مدیریت زمان لزوما به معنای کم خوابیدن، یا انجام کارهای متوالی پشت سرهم بدون داشتن استراحت مابین انجام کارها نیست زیرا ممکن است به زمان بیشتری دست یابید اما انجام کسب و کار فشرده و نداشتن خواب کافی عوارضی برای سلامتی شما داشته باشد اکنون به تکنیک تمرکز فرانکلین کاوی می‌پردازیم که به حذف فعالیت‌های غیرضروری و الویت بندی کارها می‌پردازد. این روش توسط استفان کاوی
 سرعت تولید نیمچه نخ متناسب
 سرعت تولید نیمچه نخ متناسببا سرعت خطی غلتک تولید است و مقدار آن ثابت است پیچش نیز باید با سرعت تولید برابر باشد تا در موقع پیچیدن نیمچه نخ حالت کشیدگی یا شل شدگی در نیمچه نخ به وجود نیاید زیرا در هردو صورت ٬ عمل پیچش غیر ممکن است .
  از آنجایی که بعد از تکمیل هرلایه ٬ قطر بوبین افزایش می یابد برای ثابت ماندن سرعت پیچش یا سرعت خطی بوبین ٬ لازم است سرعت دورانی بوبین به مقدار معینی کاهش یابد . یعنی از سرعت دورانی بوبی
فقط فکر کنم فراموش کرده بودم چشم میترسه اما دست انجام میده. دیدن شاید حجم کارها در ظاهر البته میترسوندم که نمیرسم در نتیجه شروع نمیکردم. نمیتونستم شروع کنم. مدام پشت گوش مینداختم که حالا میرم. ساعت رند شه میرم شروع میکنم و از این بهانه ها. اما امروز مثل یه دختر عاقل یکیشو که دستم بهش میرفت برداشتمو پیش بردمش فقط انجامش دادم با علاقه هم انجامش دادم. اولی تموم شد رفتم سراغ دومی ، سومی و الی اخر که همچنان دارم انجام میدم بدون ترس بدون استرس و نگر
در حال حاضر بسیاری از متخصصان از طولانی بودن فرآیند ثبت شرکت اسلواکی  شکایت دارند. یکی از کارآفرینان چندی پیش اظهار داشت که آیا امکان ثبت شرکت و اخذ اقامت اسلواکی به صورت سریع و با هزینه مناسب وجود دارد؟
آیا شما هم چنین سوالی دارید؟ آیا تمایل دارید که هر چه سریع‌تر فرآیند ثبت شرکت اسلواکی ثبت شرکت اسلواکی را به اتمام برسانید، اقامت اسلواکی را دریافت کنید و کسب و کار خود را در این کشور آغاز کنید؟ در صورتی که پاسخ شما به این سوالات مثبت است
پکیج کامل توانگرشو
حتما تا کنون انسان های موفق زیادی را دیده
اید که با وجود موفقیت اما حال خوبی ندارند ، در این دوره دو جلسه ای دکتر
شیری در مورد اینکه چگونه فکر های خوبمان را عملی کنیم و به موفقیت برسیم
در حالی که حال خوب هم داشته باشیم ، صحبت میکند ، این دوره مقدمه ای بر
دوره جامع توانگری است و در آن با مفهوم توانگری آشنا خواهید شد.
جمع بندى سال قبل به قصد ورود درست به سال بعدکدام کارها را در سال بعد باید دیگر انجام ندهم؟کدام کارها را در سال
پیش بینی سیاست،
از اول هم برای من دشوار بود.
ولی این روزا به قدری برام پیچیده شده،
که پلکها و ابروهام همیشه میریزه هر وقت که اخبار سیاسی میخونم.
یادمه مفسرین بزرگ ایرانی و غیرایرانی میگفتن که کاناداییا (احتمالا منظور خود ایرانیای کانادا بودن) میخوان به محافظه کارها رای بدن،
و عمرا اگه به لیبرال ها رای بدن.
امروز حزب محافظه کار در اقدامی از جاستین ترودو (که از لبیرال هاست) و نخست وزیر کنونی کاناداست، حمایت کرد،
و پشمهای من ریخت. ترودو حداقل ظا
در نسخه ۱.۱ شاهد سرعت بسیار پایین بوده است و نزدیک ۳ تیکت دریافت شد. در نسخه ۱.۴ کد های HTML و Java ارتقا یافته و شاهد سرعت بسیار بالا بوده ایم.
همچنین اگر مشکلی وجود دارد لطفا از طریق دکمه پشتیبانی در منوی بالا با ما درمیان بگذارید.
باتشکر، مهراد

♦️ حسگرسرعت خودرو و مدار آن:
✅ حسگر سرعت خودرو بر روی جعبه دنده قرار دارد و با ولتاژ۱۲ولت مثبت توسط رله دوبل تغذیه می گردد.این حسگر ازنوع اثر های است که باحرکت خودرو وگردش پینیون دنده کیلومتر محور حسگر شروع به دوران کرده و سیگنالی بافرکانس متناسب با سرعت خودرو بهECU ارسال می کند.
(هربارگردش محورحسگر معادل۲کیلومتر است).
✅ -پین های کانکتور حسگر سرعت خودرو را از لحاظ ضعیف شدن، خرابی، خارج شدن و خوردگی بررسی کنید.
1⃣ -سوئیچ را در حالت off قرار دهید
دریافت صوت
حجم: 1 مگابایت   مدت: 54 ثانیه
• هنر، وسیله، ابزار و رسانه است؛ رسانه‌یی بسیار مهم. از هنر و از اعتلای آن نباید غفلت کرد و آن را مساوی با گناه و غلط و این مقولات نباید دانست. هنر جزو برجسته‌ترین مخلوقات الهی است و جزو ارزشمندترین صُنع پروردگار است، که باید آن را ارج گذاشت. در همه‌ی کارها، حتی در یک تبلیغات معمولی، باید هنر را به کار برد. اگر از ابزار هنر در کارهای علمی و القائات فکری و علمی که از صدا و سیما پخش میشود، استفاده شود، مان
 مُستَبصِرٌ بِشَأنِکُم!!!
بازارها باز و تمام کارها دایرآیا روا باشد حرم این گونه بی زائر...؟!پیداست از بی اعتقادی ها، زبانم لال...تنها حرم ناامن می باشد علی الظاهرافتاده کار ما به دست آن منافق کهبا شمرهای روز دارد هرهر و کرکردل، بی گمان مغلوب دنیا می شود آریبر شأن اهل بیت وقتی نیست مُستَبصِرحق کریمان است این رفتارهای ما؟!کم برکت و خوبی شده از سویشان صادر؟!حالا توجه کن میان این همه غفلتزهرای مرضیه است بر رفتار ما ناظرگفتند در خانه بمانید و نفه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها